سمینار تربیت کوانتومی

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
150/000 تومان

تربیت کوانتومی یعنی چی؟

فیزیک کوانتوم، دنیایی پیچیده و به هم پیوسته را تصویر می کند، دنیایی که  کوچکترین و جزئی ترین بخش های تشکیل یک موجود از کل به جزء و بالعکس را مورد بررسی قرار می دهد.

آیا چنین پیوستگی و ریزبینی در سایر جنبه های زندگی ما هم قابل بررسی است؟

تحقیقات بسیاری نشان داده، کودکی و نوجوانیِ خوب، انسانِ خوب می سازد. انسانی شاد، ارزشمند و ارزش آفرین.

به همین دلیل است که کارشناسان و روانشناسان براین باورند که مشکلات رفتاری والدین و تعارضات بین آنها، بر رفتار کودک تاثیر میگذارد. این تاثیرات در دوران نوجوانی، جوانی و در صورت عدم اصلاح آن، تا میانسالی با فرد، همراه خواهد بود.

حال این سئوال پیش می آید که
اگر شخصی در شرایط نا مناسبی تربیت وبزرگ شده باشدچه؟ آیا محکوم به داشتن یک زندگی نا خشنود و نا موفق است؟!

علم ثابت کرده، حتی افرادی که از والدینی با خصوصیات رفتاری و تربیتی بد و ناسالم، متولد شده و به قولی ژن بد دارند، در صورتی که تصمیم به تغییر بگیرند تا حد زیادی با انتخاب مسیر صحیح تربیتی و اصلاح رفتار های خودشان ، نه تنها  می توانند رفتارشان را تغییر دهند، بلکه  می توانند با خاموش کردن ژن های ناسالم تربیتی که از نسلهای قبلی  خود به ارث برده اند، ژن های سالم و خوب را فعال کرده و به نسل های بعدی خود، انتقال دهند و بدینوسیله،  میراث ارزنده ای از خود به یادگار بگذارند.

روشن است که  اگر امروز در رفتار و افکار ما تغییری صورت بگیرد، مانند آینه ای در رفتار و افکار فرزندانمان، منعکس می گردد. حال اگر در هر نسل، والدین با آگاهی، رفتارهای دوست نداشتنی خودشان را اصلاح کنند.  و ژن های نا سالم رفتاری خود را خاموش کنند، نسل های بعدی در یک جهش کوانتومی، صاحب ژن های رفتاری سالم خواهند بود.

اینکه، چرا مراحل تربیتی یک انسان، مانند حلقه های زنجیر به هم پیوسته
و مانند قوانین کوانتومی در هم تنیده و متوالی هستند؟
و چگونـــه  با شناخت این زنجیره و اصلاح آن، فرزنــدانـی شـاد و سـالم تربیــت کنیـم. تا آنها هم در آینده ،فرزندانی شاد و سالم داشته باشند؟ را  در
“سمینار تربیت کوانتومی”
توسط 5 سخنران،  برای شما خواهیم گفت

بعد از دیدن این سمینار پیشنهاد می کنیم  اگر به دنبال یادگیری جدیدترین و کاربردی ترین دوره تربیت فرزند هستید،

در  دوره جامع تربیت کوانتومی ، شرکت کنید.

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا