درباره ما

آموزش روش های صحیح تربیت فرزند، از طریق هنر و بازی

رسالت کاری مجموعه فرزند فردا

گروه آموزشی “فرزند فردا” بیش از دو دهه است که در زمینه آموزش های کاربردی مهارت های زندگی فعالیت می کند. تمرکز این مجموعه بر شیوه های علمی ارتباط موثر و تربیت فرزند از طریق هنر و بازی است. برگزاری ده ها کارگاه و سمینار آموزشی در کنار پژوهش و نویسندگی چندین جلد کتاب و ساخت مستندهای علمی-آموزشی و برنامه های تلویزیونی در حوزه کودک و نوجوان، پشتوانه این مجموعه آموزشی است.

با استفاده از تجارب کارشناسان و روانشناسان ما در حوزه هنر و روانشناسی کودک و نوجوان، آموزش های حضوری و غیر حضوری و همچنین کتاب ها و محصولات آموزشی و کمک آموزشی، مطابق با استاندارهای علمی روز جهان را در اختیار والدین و مربیان کودک و نوجوان قرار می دهیم.

فریبا اباذری - مدیر و موسس

بیش از دو دهه است که در زمینه ی هنر و تاثیرات آن بر رفتار و درمان کودکان و نوجوانان تحقیق و بررسی می کنم. در این مسیر، تنها به متون نوشته شده در کتاب ها و سایت ها بسنده نکردم و مدتی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و کلاس های خصوصی، مربیگری نقاشی کودکان را نیز تجربه نموده و از نزدیک با روحیات و جزئیاتی که باید در خصوص آموزش هنر به کودکان و چگونگی برقراری ارتباط با آنها مد نظر قرار داد نیز، تجربیات ارزنده ای کسب کردم.

امیدوارم با ارائه مطالبی مفید و کاربردی و تا حد امکان مبتنی بر علم روز به تربیت فرزندانی موفق و با اعتماد به نفس نقش خود را ایفا کرده باشم.

چهره هایی که پشت موفقیت مجموعه نقش دارند

حسین مهدیان

مدیر مجموعه

کارشناس ارشد تهیه کنندگی تلویزیون، نویسنده و کارگردان برنامه های مستند تبلیغاتی و تلویزیونی

با بیش از ۲۵ سال سابقه ی کار در شبکه های مختلف داخلی و بین المللی

مدیر مجموعه فرزند فردا

فریبا اباذری

موسس و مدرس مجموعه

مدرس و موسس مجموعه فرزند فردا | عاشق یادگیری و مطالعه و خوشحالم از اینکه می توانم در آینده فرزندان این سرزمین نقش ایفا کنم و فرزندانی موفق را در آینده شاهد باشم. همه دغدغه من توجه و برخورد صحیح والدین با فرزندان خود است و امیدوارم با آموزش هایی که می دهم والدین به این درجه برسند

فرهاد مهدیان

گرافیست، انیماتور، تدوینگر

دانشجوی بازیگری، مترجم، گوینده، مجری، انیماتور، گرافیست
برنده چندین جایزه ی هنری در رشته های عکاسی، طراحی دیجیتال و اجرای صحنه

زهرا فریدونی

طراح و پشتیبان سایت

گواهینامه ها

پیمایش به بالا