هدیه ای برای شما که اهل آموزشید

سلام دوست گرامی

شما برای ما خیلی مهمید، چون مسئول پرورش انسان هایی هستید که در آینده ، آنها هم مسئول پرورش انسان های دیگر خواهند بود .برای همین کنارتان هستیم تا به هر بهانه ای، تجربیات زیسته و علمی خودمان را با شما خوبان به اشتراک بگذاریم تا شما آسانتر این مسیر پر مسئولیت و سخت را سپری کنید.

فزیبا اباذری روانشناس بالینی کودک و نوجوان

بد نیست بدانید بر اساس آمار موجود سن سکته های مغزی و قلبی و انواع سرطان ها آنقدر پایین آمده است که اکثر پژوهشگران را در سراسر جهان، دچار شگفتی کرده است. بر اساس تحقیقات انجام شده.

یکی از این راهکارهای موثر، پیشگیری و درمان این بیماری در خانواده است. پس چه بهتر که همین امروز برای تشخیص و درمان آن در خانواده خودمان اقدام کنیم.در کارگاه مدیریت استرس و اضطراب کودک و نوجوان در خانه، نشانه ها و روش هایی برای پیگیری و درمان اولیه آموزش داده شده و گفته شده از چه زمانی نیاز به مداخله روانپزشک و روانشناس می باشد تا پیش از وقوع هر حادثه ای از آن جلوگیری شود.

یکی از دلایل موثر در ایجاد این بیماری ها، اضطراب های پنهان هستند به همین دلیل هر روز روش ها و راهکارهایی برای مقابله با این بیماری خاموش، ارایه می شود.

مسئولیت اجتماعی فرزند فردا تولید این محتواها و در اختیار قرار دادن آن به بهانه های مختلف به شما والدین عزیز می باشد و مسئولیت شما والدین عزیز، تربیت فرزندانی سالم با حال خوب است. .

 ما کنارتان هستیم تا شما با آموزش دیدن، بهترین خودتان باشید. برای دریافت کارگاه وارد لینک زیر شوید:

روش دریافت هدیه

  • کارگاه را انتخاب کنید و روی سبد خرید بزنید.
  • اطلاعات خواسته شده را وارد کنید
  • کد gh03403 را در محل کد تخفیف وارد  و اعمال کنید.
  • مبلغ قابل پرداخت صفر می شود.
  • بقیه مراحل را انجام دهید و در انتها کارگاه را در حساب کاربری خود ببینید .
  • اگر سئوال یا نکته ای درباره کارگاه داشتید لطفا برای ما بنویسید و دیگران را هم از این هدیه با خبر کنید.

پیامک از طریق واتساپ : 09387709304

پیمایش به بالا